DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů není potřeba registrace. 
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • V případě registrace si můžete v sekci Profil vpravo nahoře nastavit nové heslo a profilový obrázek.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář


devět × 6 =

1 2 3 214
 • Když to tak sleduju, co vše se už kolem licence napsalo, kolik politických bezpáteřníků se kolem toho protočilo, jak z podvodných nitek spojených se stal kabel soudržnosti, tak už jen čekám, kdy to semele i Dr.Luňáka. Je nemožné, aby jeho nitky v tom laně nefigurovaly. Samozřejmě tato sezona se nějak odehraje (alspoň v to věřím), ale stát se může cokoli. Žijem v ČR a všichni víme svoje. Nejhorší na tom však je to, že se mi ten hokej tak zhnusil, že je mi i jedno, kdo bude v kádru. Nesmysly ze svazu soutěž znehodnotily, na zimáku se sedačky taky nevyměnily, pro diváky se neudělalo vůbec nic, neznáme ani trenéra (nebo to bude opavdu Jirka?)… snad jen to vstupné potěšilo, že zůstalo stejné.

  A co se týká licence – od začátku jsem byl přesvědčen, že sestupem do 2.ligy zanikla, což je i ve stanovech svazu. Postupová licence nemůže být ta kupovaná – to je snad logické. To, že ji pan „Tau“ s kamarády chce prodat… pochopitelně, rád by zúročené penízky, a že ji Dr.Luňák pozlatil? To už je riziko pronájmu. Jsou to gauneři, o tom žádná. Propletenec bez řešení – ono je od začátku špatně a dobře vymyšleno, že klub získá dotace na ledy od města a ty si vezme zase zpět město jako provozovatel – takové letadélko :) Ono nedávno razené heslo – PROSTĚJOV MĚSTO SPORTU je od začátku úsměvné. Všichni víme, že ne vše je asi v pořádku např. s Národním sportovním centrem, od začátku s aquaparkem, paskvilovým stadionem na fotbal, nyní se řeší bazén, čekám brzké prosazení haly na Jezdecké (tipnul bych basket – chudákům Sport hala nestačí a na Vápenici se pro B)tým a děcka stavět nebude)… prostě zlaté hnojiště pro některé radní… a teď potíž s hokejem… jak to zamést pod koberec a čím se opět zviditelnit? :)
  Jsou pouze dvě možnosti – 1. potopí se Tau a pár obětních beránků a nějakým způsobem se licence ocitne pro město (jako za vydané finance za ty roky, tak aby nakonec dotyční radní byli čistí) , nebo 2. Občané se hodí přes palubu, licenci Tau prodá, město očistí dotyčné radní a pojede se dál s heslem – čas rány zhojí, co je nám po ovcích, prachy nesmrdí… A na závěr všem škarohlídům z jiných měst – ten bordel máte možná taky, ale ani o něm zatím nevíte. Je to pochopitelné – v hokeji se točí miliony, takže pravděpodobnost je veliká :)

  • S tou „licencí“ nemáš pravdu. Kupuje se právo hrát nějakou soutěž (místo mezi x týmy dané ligy) od jiného týmu, který už tam být nechce. Pokud spadneš, můžeš zase hrát o ligu níž (kde máš podle pravidel automaticky místo) a pokud postoupíš, tak zas máš místo o ligu výš. Tohle právo se převádí z týmu na nástupnický tým (v případě prodeje nebo převodu zdarma). Pokud by měla „licence“ pro Prostějov zaniknout, muselo by ji HC tehdy prodat např. Kroměříži, která by po něm hrála 2. ligu a HK postoupit z kraje nebo tu 2. ligu koupit např. od Poruby…

  • ted hypoteticky, že by město přispělo na licenci na 1. ligu někomu, kdo už hraje 2. ligu?? (u nás se mužskej hokej ten rok nehrál, Kolář bral rovnou 1. ligu pokud se nepletu). Hráli by jedničku, spadli by a ta licence na dvojku by patřila městu?? blbost, když už tu dvojku hráli předtím.

  • Dokud licence nezmění majitele tak na ten hokej mrdat… To může psát luňák ze ji má na dva roky jak chce… Za 2 roky Teda konec?

  • Za dva roky to Luňák bud pronajme na další časový usek, nebo to muže koupit od LHK. Pokud ani jedno, tak asi nastane to, když se nesestupuje, že to LHK prodá nějakému zájemci pryč.

  • Za poruseni smlouvy muze Lunak o pronajem prijit i driv. A ze k tomu ma nakroceno je jasne.
   Urcite ji nekoupi kdyz ma takove dluhy.

  • Údajně předkupní právo má podepsané poruba, pokud nepostopi! Takže tak i tak ,podekujte panu T. Ale je možnost údajně furt zrušení převodu z roku 2004.jen koalice nechce ,je jasné proč. Doufejme že opozice to nevzdá, šance je velká to zvrátit pro Pv.

  • Hovno panu T. ….podekuje vsem kdo tady do vseho zacali drbat. Ktery klub neni zadluzeny …a zadluzeni jsou, proze kazdy kdo ho ma, ho dotuje ze sveho proto, protoze dnes uz sponzorske dary jsou jako plivnuti do more.

  • Ano. Je lepsi nechat vse jak bylo. Aby decka trenoval vylitej gembler. Aby zadluzenej predseda klubu verejne na nastence vystavoval rodice kteri odmitali platit nejvyssi prispevky na Morave za nejzoufalejsi sluzby jako nejake gaunery. Aby rocne tekly miliony z verejnych prostredku do netransparentniho klubu o 4 clenech. Hlavne ze mame prvni ligu. Strcte si ji do prdele. Nejde o to, aby tady zustala. Ale aby ji nezpenezili lide, kteri za ni nezaplatili (koupilo ji mesto), nezhodnotili (zhodnotil ji Dr. Lunak) a po leta na hokeji pouze parazitovali.

  • Cizinče, takže T. dotoval klub ze svého? Co já se ještě nedovim.. 😀

  • Prodat licenci okamžitě. Konečně bude klid. Chlastat litoveli a žrát párky můžete doma kokoti

 • http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/sportoviste-vyckavaji-na-rekonstrukci-na-realce-hrozi-zpozdeni-20170718.html

  Naopak letní spánek nyní do určité míry na zimním stadionu. Jak sdělil jeho správce Ivo Horák, zásadní změny by diváci ani hráči očekávat neměli.

  „Pracovali jsme na rozvodech a ve strojovně. A také částečně na jedné šatně. Na sedačkách se zatím nedělá a nevíme, jak to bude vypadat příští rok,“ sdělil Ivo Horák.

  Zdroj: http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/sportoviste-vyckavaji-na-rekonstrukci-na-realce-hrozi-zpozdeni-20170718.html

 • http://www.hanackyvecernik.cz/zpravy/prostejov/primatorka-raskova-zastava-na-hokejovou-licenci-plati-sefka-jeji-kancelare-tvrdi-opak. Podle tohohle co se píše všude kolem! Tak určitým lidem hokej sloužil jako politický nástroj a zdroj financí třeba na volební propagaci, je neuvěřitelné jak někteří politici mlží ve prospěch svůj a nebo Lhk, z jakého důvodu? Podvody,finance,někdo na někoho něco ví ?smrdí to kriminalem? Nechápu to! Hokej tak krásná hra a sport,zde zahrnut rouškou špinavým tajemstvím. Podle všeho co se píše, tak trestní oznámení na neznámého pachatele za sproneveru městského majetku v podobě licence na 1 ligu,je na pořadu dne!

  • jj , Ty a dalších 30 blbů ovlivníš volby. hrajete si na něco na co v životě nemáte.už se vzpamatujte .Vy ovlivníte volby -ddddddd.

  • Já doufám že bude kandidovat paní Kuncková. Ta ví všechno 😀

  • „asi tak“ má pravdu. Těch 1400 lidí, co volilo PéVéčko je tak brutální číslo, že s tím hokejoví fanoušci nic nenadělají 😀

 • Takže Zkusme si udělat krátkou rekapitulaci:

  1. Po té, co se provalilo, že LHK spolek a jeho vedení dluží, kam se podívá a neoprávněně léta čerpá dotace je pozastaveno jejich krmení veřejnými penězi. Na přetřes přichází prodej licence na WSM ligu A-týmu do jiného města. (Licence je A-týmu pouze pronajímána vždy na 2. roky)

  2. Město Prostějov zjišťuje, že za licenci zaplatilo 2,5 milionu z veřejných peněz a v roce 2004 ji bezplatně převedlo na soukromý subjekt LHK PV o.s. Zasílá tedy na soud předběžné opatření. Veřejnosti sděluje, že chce ochránit licenci na WSM ligu. Později je ovšem zjištěno, že v předmětu opatření, žádná licence na WSM ligu není, jedná se pouze o mládežnické soutěže, které nepodléhají licencím.

  3. Předběžné opatření na soutěže bez licence bylo zamítnuto. Soudem pak bylo doporučeno, aby Město Prostějov nepodávalo odvolání, ale aby podalo nový návrh na předběžné opatření. Jednak je řešeno v kratší lhůta a jednak je ve sdělení řečeno, že smlouva z roku 2004 může být neplatná, tudíž by se mohlo stát, že nejen, že Město Prostějov nemusí zřizovat zástavní právo a různá opatření a pod., ale licenci může opět přímo vlastnit!!!

  4. Přes všechny tyto skutečnosti na pondělním zasedání zastupitelstva Město Prostějov pověřuje vedení města úředníky podáním odvolání.

  Otázka tedy zní: Skutečně chce vedení Města Prostějov ochránit licenci? A pokud ne, tak proč? a Kdo za tím stojí?

  • tady to ani jinak nejde. podraz na podraz a hlavně zcela nepřehledná situace. Hlavním trenérem má být pan Peštuka, to také ukazuje že žádný z 15-cti trenérů na telefonu do takového rizika nepůjde, protože co je vlastně pravda , je či není licence atd.

  • Kdo zatím stojí, třeba pan J.Pospíšil? Má nějaké jiné zájmy jak prosperita prostejovskeho hokeje? Jinak to nechápu. Proč město dělá vše pro zachování Lhk spolek.

  • Mimochodem dnes na zastupitelstvu paní primátorka pověřila paní Olašákovou k podání odvolání k zamítnutému návrhu a doložení všech podkladů na soud. Nemyslím, že při odvolání se dají předkládat nové důkazy, které již dříve město mělo. Zřejmě to zas povede k zamítnutí odvolání. Predevsim s ohledem na vyjadreni soudu:

   vzhledem k dnešní informaci ohledně Vámi zamýšleného podání odvolání k usnesení Okresního soudu v Prostějově č.j. 0Nc 2702/2017-13 sděluji, že odvolávat se proti tomuto rozsudku není správné a efektivní, protože povinnost tvrdit a prokazovat skutečnosti rozhodné v této věci mělo město za povinnost již při podání návrhu.

   Za takové situace si myslím, že bude vhodným řešením vzdát se práva odvolání a podat nový žalobní návrh, tentokrát bez chyb a vad vytýkaných soudem žalobci, včetně doložení dopisu tehdejšího místostarosty pana Pišťáka z 22.6.2004 se souhlasem k převedení licence, ačkoliv neměl k tomuto souhlasu pravomoc. Je důležité soudu sdělit, že smlouva o převedení licence byla uzavřena taktéž již v červnu 2004 a zastupitelstvo schvalovalo souhlas s převodem licence až ex post 12.7.2004, tedy zpětně a dle judikatury neplatně.

   Za takové situace musí soud rozhodnout v mnohem kratší lhůtě – v řádech dnů, než v případě Vámi zvažovaného odvolání, které by musel soud ve shora naznačených procesních důvodů odmítnout.

   Předem děkuji za zaslání nového žalobního návrhu na předběžné opatření k hokejové licenci, než bude odeslán na soud.

  • Mě by zajímalo, jestli jsou to fakt takoví diletanti, že požadují předběžné opatření k něčemu, co město vůbec nikdy nevlastnilo (na rozdíl od licence na 1. ligu, za kterou zaplatilo 2,5 milionu). Spíš mi připadá, že je to finta na voliče – obrátili jsme se na soud, řešíme to. Akorát se ten dokument nějak dostal na veřejnost…

  • je to tak! Pan z radnice kope za pana TOMIGANA a o hokej tady nejde! Prohnila politika PVČKA zmitaná kauzama ! A přičina je jen u jedineho pána! volebni hokejova sezóna ,bude zajímavá!

  • Tak doufám, že tentokrát už nebude stačit před volbama vytáhnout obrázky nového zimáku jako minule…

 • jenom na pokutách za naše milé fanoušky bylo za loňskou sezonu zaplaceno 130 000 Kč. To stojí asi za zamyšlení. V tomto jsme jasně na 1. místě

  • Dobré vědět, to je třeba 500 šál zdarma pro fanoušky, nebo o 500 levnější permice… :(

  • Nebýt fanoušků, tak by po tomto klubu neštěkl ani pes. A to je spíš k zamyšlení…

 • Řešíte tady .ičoviny,stejně jako loni.
  Ať si každý rozhodne jestli permanentku nebo lístky.
  A stojí kolik stojí.Pořád bude chodit max.1500 lidí,ikdyby byla
  permoška za 500kč a k tomu šála s pivem.