DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů není potřeba registrace. 
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • V případě registrace si můžete v sekci Profil vpravo nahoře nastavit nové heslo a profilový obrázek.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář


8 + = jedenáct

1 2 3 184
 • Fakt nechápu proč někteří kritizují mladého Luňáka. Neviděl jsem zdaleka všechny zápasy, ale když jsem na zimáku byl tak jeho nasazení bylo příkladné. Jezdil jako motorová myš, lehal do střel a se svou subtilní postavou napadal hráče, což taky není žádná sranda a bolí to. Určitě se mu vše nedařilo jak by chtěl, ale není to Gretzky. Dle mého subjektivního názoru patřil mezi 5 nejlepších hráčů Prostějova.

 • Srdcař Tomiga, nemyslící na svůj prospěch a aktuálně se topící ve sračkách vlastních podvodů a lží, nabízí licenci na WSM ligu všude po okolí…Poruba, Hodonín… „Ještě než mě na všechno přijdou a skončím v tepláčcích, tak rychle zpeněžit co se dá…“
  Co na to radníce, která licenci koupila historicky od Havířova, kde je nějaká kupní, nájemní nebo snad DAROVACÍ smlouva, případně jak se dostala licence do spárů tohoto lumpa…?
  Co na to p.Luňák, který má velké sny a ambice bez zajištěné licence…?
  Nebo jsou tom opět jen Tomigovi blafy od prázdnící se misky na žrádlo…?

  Jen tak pár podnětů a otázek pro středeční den…TOMIGA VEN!!!

 • Ahoj, respekt k soupeři i fanouškům LHK Jestřábi Prostějov, nakonec vše proběhlo v mezích slušnosti. O idiotech se nemá cenu bavit. Čau v sezóně 2017/2018! P. S. Vzkaz pro komentátora přímých přenosů z PV: chtělo by to nadhled jako kluci s mikrofonem z Přerova..

 • Každý má na sezonu nějaký názor, nikomu to neberu, ale na jednu věc tu jaksi zapomínáte!
  A to poděkovat také všem fans…

  Chtěl bych poděkovat celému „týmu“ z FOP1913, za neskutečné fanouškovské zážitky a skvělou organizaci všemožných akcí včetně výjezdů do (pro někoho) neznámých destinací naší ČR.
  Samozřejmě všem těm, kteří přispívali a případně podávali pomocnou ruku fanatickému jádru. Fanouškovská scéna letos byla u nás, dle mého názoru, skvělá! :-) DÍKY MOC!

 • Musím uznat, že série nabídla velmi velmi kvalitní podívanou a před Vámi smekám, jak jste fandili do posledních okamžiků.
  jeden tým ale musel postoupit a bylo to po krásným čtyřech zápasech plných stopro nasazení. Takže sláva vítězům, ale čest poraženým… kdyby jste včera vyrovnali, tak nevím nevím…
  a těším se na další pááárty v příští sezóně, ať už v PV nebo PR.
  čest

 • Myslím, že Prostějov je jednoznačný favorit vzhledem k cílům, které vyhlásil před sezonou: má ambice postoupit do extraligy a nic jiného není. My jim to budeme chtít v každém případě co nejvíc znepříjemnit,“ velí Přecechtěl.

  „Extraligové ambice ale nejsou otázkou jednoho roku,“ podotkl prostějovský kapitán Matouš Venkrbec. „Ale baráž je dostupná, dostanou se do ní dva prvoligové týmy. To je pro nás cíl a pro mě osobně taky.“

  Na konci základní části trápila Přecechtěla marodka týmu, ale také malá produktivita. Před velkou bitvou však s úsměvem hlásí: „Jsme v maximální pohodě a výborné formě. Lepší to být teď po postupu do desítky nemůže.“ Dává najevo, že Přerov už základní úkol splnil.

  Na rozdíl od Prostějova. Hokejová válka nesmiřitelných začíná.

  • Postoupit do extraligy je jedna věc a realita je druhá…Třeba se to časem podaří a nebo vůbec ne, kometa nebyla schopná postoupit do extraligy až musela koupit licenci od Znojma…

 • Chlapi, za mě je potřeba poděkovat majiteli klubu, všem klukům a kotli za to, že nám dali možnost užít si sezónu! Ať už je jejich motivace jakákoliv. O tom, jestli se zachoval šéf jako profesionál nebo ne při vyhazovu Přecechtěla se napsalo a řeklo už hodně. Za mě, je potřeba více pokory v našem klubu a také by neškodilo přiznat si, že ne ve všem má majitel pravdu. Je to o zkušenostech. V každém případě, tenhle tým je na ligu nadprůměr, nebavím-li se o top 4, která má na extraligu. Nebýt pana Luňáka, mohli jsme dopadnout třeba jako Kroměříž… Jsem si jistý, že se z určitých chyb ponaučil a posune se zase o úroveň výš. Prostě: Žádný učený z nebe nespadl…Jasně, sezóna je u konce, ale další je před námi. Nic nejde podle plánů a to víme všichni. A navíc, hokej je sport a sport nezná logiku. Takže ještě jednou díky všem a už se těším na další zápasy v nové sezóně.

 • Hej kluci nebrečte zde. Můžete začít chodit fandit na hobíky(ale bez PIRA) chodí jich každej večer 40 – 60 kousků (jak se tomu některý z vás smál) a mají k hokeji mnohem blíž než kterejkoliv z vás. Tam ty vaše hokejový rady a chytrosti( protože jste určitě všichni hokej hráli podle těch vašich rozumů k hráčům a trenérům ne tak vysoké úrovni) určitě můžete ještě zúročit. Nebo jste ten hokej nehráli???? Takže ho znáte jen z televize a jste jen teoretici , nebo co jste vlastně zač????
  Jinak výsledku je mi líto samozřejmě jsem to PV přál. Bohužel to nevyšlo :-( ale je to sport !!!

 • Bohužel jsme prvním týmem, který letos skončil sezónu. Po tomto předkole zaslouženě. Bohužel. Vepřov byl lepší. Ovšem tento náš tým prostě nemůže být lepší. Byl vytvořen k obrazu svého spolumajitele Lukáška Luňáka. Lukášek odehrál vše. Každou přesilovku, každé oslabení, prostě všechno. Sestava se dělá poslední čtyři roky tak, aby Lukášek hrál s tím nejlepším, co je zrovna k mání, Lukášek si určí, s kým chce hrát,Lukáškovi to nejde, tak mu vyměníme spoluhráče do lajny, Lukášek prostě velí a rozhoduje, jak to bude. Špatný Přecechtěl? Jasně, nechtěl stavět tým tak, jak mu řekl Lukášek. Chápu. Pan šéf Luňák starší to zde platí a vše dělá proto, aby měl Lukášek místo, aby mohl ukázat, jaký je to plejer. Skutečně to celé chápu. Ovšem potom nechtějme, aby Jestřábi šli někam dál, než do předkola. Nebudu vás dnes unavovat čísly, která jsem naměřil ve Vepřově. Měřil jsem Lukáškův icetime………. zřejmě je jasně nejlepším .A to o dost. Na druhou stranu, musíme poděkovat Luňákovi staršímu, že sem dostane takový hráče, jaký zde máme, je to jistě vysoký nadprůměr na tuto soutěž. Ovšem nikam dál se tento tým nedostane, pokud bude muset trpět, že v čele je naprosto průměrný prvoligový hráč …. spolumajitel klubu Lukášek Luňák.

  • A opět to opírání do Lukáše, který na ledě nechal všechno, jen skrz jeho příjmení…
   Neuvěřitelný

  • Nemám nic proti tomu, že Lukášek bojoval a rval se. Ovšem …. a to zcela upřímně tahoun, špílmachr a rozdílový hráč to prostě není. Ovšem prostoru dostává tolik, jako by jím byl. Nechci říct, že je totální dřevo, ovšem je to hráč tak do třetí, čtvrté lajny. Ovšem jinde, ne u nás, zde musí být u všeho podstatného, i když krom bojovnosti na to prostě nemá.

  • Opravim te…. Druhigovy !!! Nebýt fotra tak nehraje ani za Uničov

  • Tak zrovna včera byl Luňák náš nejlepší hráč. Kdyby to na sebe nevzal v tom oslabeni tak ve 3 třetině nebylo o co hrát

 • No nic, je po sezoně. Jak zhodnotit sezónu? Od neskutečné fantazie v podobě první čtvrtiny soutěže, přes absolutní omyl zvaný Arnošt, až po ono derby, které bylo dle mého názoru, ozdobou soutěže! Chtělo by se říct: pýcha předchází pád (viz. kauza Arnošt atd. – Dr. Luňák). Nicméně si myslím, že nám chybělo ono pověstné srdíčko. Kluci bojovali, ne že ne, ale pokud do toho to srdce nedáš, nemůžeš vyhrát. Je to sice klišé, ale je to tak! A tak, pokud boudou pro většinu hráčů Jestřabi jen ,, přestupní stanice“ tak to lepší nebude. Náš Pv hokej má své problémy, o kterých my všichni velmi dobře víme, a já pevně doufám, že se je podaří (ideálně) do dalšího ročníku vyřešit, ku spokojenosti nás Všech! P.S. Díky moc Jirkovi Vykoukalovi! Doufám, že s námi tu naši jestřábí bárku potáhneš dál!

 • Obranu můžeme krom Štindla vyměnit. Možná Holíka bych ještě rok nechal, má aspoň tu zkušenost, tvrdou střelu a i když dělá hrubky, tak věřím, že může jěště něco přinést. Protivka je vyplašenej a ve dvojici s kolářem to tam hořelo jak cyp. Do útoku kritizujete Luňáka, ale co takový Šlahař, Hozák, Augustin, Fiala, Švec…… Ok, nemusel by být na ledě pořád, ale je to tak, že pan tatínek vede klub, tak proč ne, asi je třeba být za to rád. Matouš letos jako kapitán omyl. Nestrhl mužstvo. Letos palec Hore Novákovi s Krejčíkem, ostatní průměr. A chybí nám zkušenost jako měl Přerov – Plášek, Sýkora, Spurný. Škoda, tak možná zase někdy

  • Tak zrovna Šlahař, který hrál až od půlky zápasu, dnes nejlepší hráč. Je rychlý vybojoval puky a tu šanci kdy Luňák nedal do prázdné vybojoval taky on. Pro tyto hráče nemáme obránce, jeho šikovnost a rychlost nikdo z beků nevyužije protož,e neumí nahrát, místo toho jen zahazujeme a nahazujeme, to samé platí o Žalčíkovi. Mě se hra lajny Šlahař – Matuš- Žalčík líbila, nevím proč po včerejšku, kdy jsme hráli gobře to celé rozházel a k ničemu. Je pravda že lajny Luňáka a Nováka jsou 3x tolik času na leďě a dostanou víc gólů než dají.

 • Objezdil jsem celou sezonu vsechny zapasy WSM ligy co by novinar a dnesni zapas se mi libil ze vsech nejvic nasazeni vykon brankaru a tolik opevovana atmosfera v Meo arene me nadchla Prostejov me take nezklamal budte radi ze mate takove paradni derby ktere ve WSM lize nema konkurenci.

 • Chtel bych rict diky, ale absolutne neni za co…… nedekuju, netleskam…z vidiny baraze o e-ligu pad na dno…. absolutne nejhorsi sezona za x-let

  • Ty nemůžeš být z Prostějova. A jestli jo, tak potěš koště. Já naopak klukům i vedení děkuji a doufám, že se můžu těšit na příští sezonu.

  • Třeba za to, že někdo musí sehnat peníze, abych jako fanoušek mohl chodit na Budějovice, Jihlavu, Třebíč, apod. a ne na Valmez a Hodonín. Třeba za to, že za můj klub hrají Žalča, Rudovský, Novák a další.

  • Raději jednu výhru v předkole, jak 2. ligu nebo kraj. Přerov nejsou ořezávátka. Mají velice zkušený mančaft a spoustu bývalých extraligových hráčů. Někdo rozumný už to tady taky psal. Taky mě sere, že se vypadlo, ale klidně to mohlo skončit naopak. Kluci určitě ostudu neudělali.

 • Buďte v klidu, 4.3. můžete vyrazit na Baník Sokolov. Hlavně nesmíte zapomenou choreo Vládci hané.

  • Dělá ti to dobře na šulinka, cigošku, vypisovat tu kokotiny?

  • Hidečku blbečku…Cigoša v kotli jste měli vy.. 😂😂😂

 • Není se na co těšit, toto byl poslední prvoligový hokej v PV !!!! Aspoň na pár let, protože SK ho hrát nebudou !!!!

  • Tak to se poseru. Do vyprodání zápasu v Přerově chybělo jen málo. A to, málo větší zájem o lístky do sektoru hostů. Ale kdo by se vlastně jezdíl dívat na to, jak je přejede jejich vlastní odpad, kontejner…… Ale stejně, přeji hodně štěstí v extralize.

 • Musime uznat,ze prerov byl v obou domacich zapasech jasne lepsi,krome dnesni posledni tretiny,kdy branil vysledek. Hrali presne to co meli na uzsim hristi,vsechno na nranku a dva hraci pred brankou. Za to my?90% casu v rohu a to je vse,nic,nic,nic…..byli ochotni pro vyhru udelat vse,my ne!!!chteli vic a zaslouzene postoupili….ted se nejak dat dohromady a doufat v lepsi zitrky a za pul roku nashle!!!!

  • Proto sem tvrdil po druhem zapasu, ze vas doma udupou. Na tom mensim hristi je to jinej hokej a oni tam umi hrat. Meli ste vyhrat oba zapasy doma. Ted uz nic. Tezko soudit

 • nutno ještě říct, že díky Jirkovi Vykoukalovi to dopadlo ještě s úctou, mohlo to dopadnout i hůř, sice by sezona pokračovala ale hráli by jsme Play-out s Havířovem, a nebo v předkole dostaly tři debakly a bylo by to v prd*li…takhle to bylo vyrovnané, kuva serme na to…chce to dobrého trenéra, který bude mít respekt jak u vedení tak u hráčů, a posílit obranu, přitáhnout střelce, a hlavně držet pusu o nějakých velkých cílech, už mě nebaví to věčné vysmívání…

  • Vykoukal sestavil obranu a tak slabouckou nemají ani ve Valmezu !!!!!

  • Skromnost nadevse. Prerov zadny cile 2 sezony jen udrzet ligu a je z toho 2x ctvrtfinale. Zadna velkohuba prohlaseni jeste nikomu nic neprinesly. Jen ostudu. Tak to je ve vsem co je svet svetem

  • lip bych to nenapsal. mozna bych akorat dodal, zkusit to udelat dostupnejsi/ zajimavejsi pro lidi, at jich chodi trochu vic. vic pokory, vyhodnotit v klidu to co bych chtel, na co mam, a co o tom budu na verejnost vykladat. ta soutez je az prilis vyrovnana na to, aby majitel mohl mit velke oci a velke reci.

  • Navíc, Jirka se nechal ukecat jen do konce sezóny. Nevím co by se muselo stát, aby tady zůstal. Ten se neztratí.