DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 2 3 4 256
  • Stačí se podívat, co tam mají… Mora a Kometa… díky to mi stačííííí… 😛 😛

 • Škoda, tak Ruďák do Frýdku :) z hokej.cz:
  2. květen 10:55 – Rudovský do Frýdku-Místku
  Obrovskou posilu ulovil Frýdek-Místek! Z Prostějova přichází Jan Rudovský, který byl v uplynulé sezoně se 49 body třetím nejproduktivnějším hráčem WSM Ligy. V závěru sezony pak pomohl Třinci – a zřejmě i to hrálo roli při výběru jeho nového angažmá. Frýdek je totiž třineckou farmou.

  • Tak je to jasné… má roky aby chtěl hrát extraligu, z F-M to má blíž než od nás.
   Uvolní se alespoň slušnej plat pro náhradu.

  • Bylo by super mít tady takového hráče. To jediné mi u našich tuto sezonu chybělo, někdo kdo umí rozdávat rány. Takový hráč, když nastoupí a rozdá nějaký ten hit, tak to nakopne i ty ostatní.

 • Strnad – kapitán Kladna:
  V prvním kole play off nás čekal Prostějov, který byl pořádně těžkou zkouškou…

  Psychicky to byla asi náročnější série než proti Budějovicím. Takhle propracované a dobré přesilovky jsem asi ještě nikdy nebránil. S kluky jsme se občas až třásli, abychom jim nedali přesilovku, protože ji měli opravdu perfektní.

  Loni jsme přes Ústí přešli snadno a pak jsme nestačili na Jihlavu. Připravila nás na semifinále právě čtvrtfinálová série proti Prostějovu?

  Určitě nás to zocelilo, protože jsme si tam prožili hodně těžké chvíle. Zvlášť když to bylo u nich 2:2 a oba zápasy jsme prohráli v prodloužení nebo na nájezdy. Trochu nás to zlomilo, protože vždycky chybělo málo a mohli jsme to zvrátit na naši stranu. Dokázali jsme se ale vrátit a to nás posílilo. S tím samým jsme pak šli i do série s Budějovicemi.

 • Z diskuze fanklub Poldi Kladno , ten co tam organizuje výjezdy atd. napsal :
  – Prostějov – byl jsem tam prvně a čekal jsem asi fakt větší peklo, dle pověsti která jim předchází, myslim co se týká atmosféry, to co tam bylo nevybočovalo z normálu, maj to asi pěkně zorganizovaný to jo, plachty maj fakt velký, ale jestli si to nechávaj dělat u firmy na zakázku jak jsem se tam doslechl, tak nevim :( ale ta velká věc na první zápas (ostřelovač) to se jim povedlo, to musim uznat, o lidech zpoza sítě a padajících zářivkách už byla řeč, o tom neradno mluvit.
  To: co psali po každém zápase s PV a po skončení série asi netřeba kopírovat. Každý si domyslí. 😉
  PS: Nechcete tu firmu co vám dělá ty plachty prozradit aspon sousedům s motykou a ukázat at to zase nemají vzhůru nohama ? (cwl)