DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 2 3 4 255
  • Taky krásné :-) – jedno lepší jak druhé :-) , klobouk dolů 😉 !!!!!

  • Nejenom Pekr…i ten debil Štich a Repe, to je úplně to samý jak přes kopírák. Jsem rád, že jsme oba zápasy urvali a zacpali těm idiotům konečně hubu. A jak neskutečně včera padali, komedie opravdu. Tak jako mi Kladno celkem nevadilo, tak teď už je to pro mě akorát banda idiotů, co si asi mysleli, že nás přejedou 4:0 jako zbytek favoritů a ejhle, ono to jaksi nejde. A co za perly a silné kecy vypouští jejich fans na jejich fóru, tak to je taky k blití. Podle jedné fanynky to údajně dneska nestačilo ani na to nic, co hrajem 😀 tohle mě opravdu rozsekalo. Tak my nehrajem nic, ale je to 2:2. Proč nám teda nedali aspoň pětku, když hrajeme hovno? No konec opravdu tyhle individua. Doufám, že to tam v úterý urveme a ve čtvrtek zboříme stadion. Kluci by si to za ty výkony, co předvádí celou sezonu zasloužili. A hlavně teď jak dřou v play off. Ale cítím už teď, že to v úterý bude boj i s pruhovanýma. No ale věřím, že to dáme! :) a hlavně ve čtvrtek povinně všichni na zimák!

  • Neměl by jsi znevažovat horníky! Jsem blondýna, modré oči, árijské rysy a můj táta zemřel v dole, byl horník, žádný cikán! Mimochodem i v Prostějově těch cikánů běhá jak kobylek, oni jsou problém všech.

  • Promiň,omlouvám se.Psal jsem to pod vlivem alkoholu,adrenalinu a testosteronu.

  • Já myslím, že se šašci (děvky) budou ještě divit….dnes věřím, že to urveme taky! :) jojo byly to dvě šály a vlajky jsem si ani nevšiml…ale z tohohle komentáře na fanklubu fans Kladna se fakt musím smát:
   milos-KL
   3. březen 2018 – 19:58
   no to mi nerikej, ze ty vidlaci pojedou jeste v utery k nam…

   Tohle opravdu svědčí o inteligenci houpacího koně…no jo, je to těžké zkousnout prohru od vidláků 😀 a dnes i další 😀

  • Myslím,že PŘEPIŠTE DĚJINY ! Takovej výprask tu nepamatuju a to budou ještě zítra dál nakupovat !!! :)

  • Když si porovnám náš výjezd s Přerovem a Havířovem, tak velká paráda. Přes 80 fandících, stojících u sebe, na obou zápasech, dvě výjezdová chorea a opravdu dobrý support po většinu obou zápasů. Zatímco Meosiktas v necelé padesátce fans v Praze roztahaní po celém obrovském sektoru a havířovští králové ligy v neskutečných 11 kusech na Motoru, to je ostuda jak hrom…

  • Myslím, že nejeden Havířovák teď lituje, že se před léty sami pasovali na krále ligy. Upletli si na sebe bič, který je teď pořádně promrskává. Jinak naše počty a fandění super :) Snad to teď potvrdíme doma :)

  • Myslím, že oba tebou jmenované tábory jsme venku spláchli. A pokud se doma vše podaří, spláchneme je i v domácích zápasech. Otázka zní, jestli bychom se měli srovnávat s Přerovem či Havířovem nebo myslet výš. Přerovu celou sezonu jezdí banda duchen v čele s pěstební dělnicí (na druhou stranu respekt za to, že jezdí), ti už snad žádné ultras ani nemají. Také ty derby stojí za vyliž prdel. No a Az fans, to raději bez komentáře. Bez Baníku jsou už totální nuly.
   První zápas v sektoru šílenství. Děkuju za to. Možná dobře, že nás nebylo 200 a v tom 100 čumilů, ale vyjel každý, kdo chtěl fandit a bavit se.

  • Mělo to skvělou úroveň, první den totální šílenství, druhé den byla cítit obrovská snaha, a většina lidí se mačkala i přes již probíhající vyčerpání 😀 Ještě kdyby se tak podařilo zfanatizovat „full house“ teď o víkendu.

   Chorea úžasná, chlapci, krásná práce :)

  • Bych se ohromě divil kdyby přišlo víc než na Vsetín, 3500 by asi byl malej zázrak.

 • PLAY-OFF ZAČÍNÁ!!!
  1) Trička, šály a další suvenýry kupujte zítra od 11 hodin v restauraci U Hudečků nebo poté přímo v sektoru na Kladně! Fotky a ceny naleznete v sekci Fanshop. Co se neprodá, tak půjde do fanshopu o víkendu na domácích zápasech.
  2) Na sraz si nachystejte celkem 1020 Kč (bus 550 Kč, ubytování 250 Kč, 2 vstupenky 220 Kč).
  VŠICHNI DO KLADNA!!!

 • DODATEČNÉ INFO O VÝJEZDU!
  1) Všichni v černém!!!
  2) Od 11 hodin budeme prodávat v restauraci U Hudečků nová černá trička a také šály. Oboje za 250 Kč/ks. Na stejném místě budeme také vybírat platby za výjezd! Přijďte prosím nejpozději do 12 hodin.
  3) Na pokladně ZS si můžete ve stejnou dobu koupit v předprodeji vstupenky na domácí dvojzápas, tak na nic nečekejte a berte!
  http://www.lhkjestrabi.cz/clanek.asp?id=SPECIALNI-PREDPRODEJ-PRO-UCASTNIKY-VYJEZDU-DO-KLADNA-3867
  VŠICHNI DO KLADNA!!!

 • INFORMACE O VSTUPENKÁCH NA KLADNĚ!!!
  1) Autobusoví fanoušci vstupenky řešit nemusí, pro všechny jsou zajištěny na oba zápasy!
  2) Fanoušci, kteří se chystají do Kladna autem, si musí lístek sami koupit buď v online prodeji nebo přímo na pokladně v Kladně. Doporučujeme však první variantu.
  http://www.rytirikladno.cz/cz/vstupenky-on-line
  3) Vstupenky kupujte do sektoru 06, v případě vyprodání pak do vedlejších sektorů, ze kterých můžete bez problému přejít k ostatním Prostějovanům.
  4) Do Kladna všichni v černém!!!