DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 248 249 250 251 252 256
  • Přesně tak, Kaluža patřil určitě k tomu lepšímu mezi obránci, každopádně to musí být pro něho značně demotivující, ale hlavně je to odchovanec a ti by měli hrát přednostně, a ne ti, co si pan Vykoukal vytáhne ze Sparty

 • Nevím, co si tady kdo namlouvá, výborný výkon jsme podali jednou a to se slávií. Zbytek byly průměrné až podprůměrné výkony. V Ústí z toho dvě a půl třetiny bolely oči, nebýt hořčice a haluze, odjeli jsme bez bodu. Ten tým má na to, aby z tama dovezl body tři, ale nedovezl. Dáváme tragicky málo gólů. Jen jednou jsme dali 4, v normální hrací době jednou 3, zbytek 2,1,0. S tím přece nemůže být nikdo spokojený. Nejsem z těch co by mazali med kolem pusy. V tohle mužstvo věřím a stoprocentně má na 6-8. místo, jen nevím jestli s tímto trenérem. Pokud to bude jinak, rád si budu sypat popel na hlavu. Věřím, že dnes předvedeme pořádný výkon a budeme všichni ze zimáku odcházet spokojení. Snad by nás to mohlo nakopnout a sobotní derby bude vyrovnané. Doufám, že pojede hodně lidí, ať tam ten náš prostor zaplníme a pomůžeme hokejkám… Mimochodem bych byl pro , aby se pokřik „Druhá strana odpovídá“ zařadil častěji, minimálně jednou za třetinu.

  • Ať si říká kdo chce co chce.

   Důleźitý jsou stejně jenom body. Každýmu se víc líbí, když utkání skončí 5:3, 6:4 apod. Než 2:1,1:0 apod.
   Ale pokud to skončí 6:4 tak se tady bude nadávat na obranu a gólmana, útočníci se budou chválit. Když se stejným poměrem prohraje útok dostane malou pochvalu, obrana s gólmanem budou zatracovaní.

   Když bude skóre 2:1 bude se velebit obrana i brankář. Když se stejným poměrem prohraje, gólmanovi se nic vyčítat nebude, o obraně se řekne, že někde zaspala, ale dát jen gól tak to je katastrofa. Zase bude na pranýři útok.

   Mě je úplně jedno jestli to bude tak či onak. A 99% lidem je to taky jedno. Chodí se dívat na úspěch. Když hraješ krásně, ale body sbíráš sporadicky tak jaký to má následek. Diváků bude ubývat.

   Když budeš vyhrávat, ale ten hokej pohledný nebude tak následek bude jaký? Budou body tak logicky tým bude hrát nahoře a bude chodit hafo lidí, kteří se na té euforii chtějí povozit.

   Dál, pokud se daří je vše ok. Pokud ne, hledají se kroky jak mužstvo nakopnout. Většinou to odnesou 2-3 hráči. Pokud to nepomůže jde trenér. Takhle je to všude.

   No jednoduše, i kdyby PV hrál v čele vždy tu bude kritika bo každýmu se líbí něco jiného. Ale radši být v horních patrech tabulky s betonem než vzadu s hurá hokejem.

  • Ale jo, na tomhle se shodneme, jen mi přijde strašný, že ten útok je nejhorší v lize… Gólů máme stejně jako cikáni. Jednoduše, pokud chceme být, kde patříme, musíme dát víc gólů, než dostaneme.

 • Tak dnes na pořadu Šumperk, další 3 body do tabulky a už konečně budeme v kontaktu s horní polovinou tabulky. Teď už schází jen prolomit smůlu z venku a dovézt výhru za 3 body, pokud by se to povedlo hned v sobotu v Přerově, tak černý kůň soutěže začne konečně plnit předpoklady a zavře ústa všem rádoby fandům!!!!!!!!

 • Na přerovské diskuzi čím dál více řeší situaci okolo tleskaček… Jsem rád že nás nic takového ještě nepotkalo a taky doufám že se jim do sobotního derby podaří situaci vyřešit a budeme si to moc na tribuně rozdat férově :) Proto neváhejte a 10. října v 13 45 na vlakovém nadraží!

  • Jak je to s lístky ? Není žádný omezený počet ? já totiž očekávám, že bude vyprodáno, tak aby se na všechny vůbec dostalo :)

  • V pohodě, kdo pojede vlakem, tak se rozhodně nemusí bát, že by na něho nevyšel lístek :)

  • no já právě vlak nestíhám, ale zápas bych stihl, takže kdybych jel autem, tak myslíte, že se na mě dostane ?

 • nějak nechápu to zděšení z toho co předvádíme.Pár příkladů z minulých let z extraligy i 1.ligy známe.Prostě v žádném případě neplašit a Kamila nevyhazovat.On není žádný blb.Nerozumím hokeji tak dobře abych věděl jak na to aby kluci začali hrát tak jak první zápas se Slávii ale určitě se to zlepší.Vždyť stačí dvakrát vyhrát a Přerov dvakrát ztratit a jsme tam kde je teď on.

  • Ještě dodám, že Horčička chytal skvěle a nebýt něho, tak to bylo po 2. třetině tak 6:0…

  • prý zamíchal sestavou tak třeba snad se to začne lepšít

  • Aha takže šance co měli v přesilovkách naši taky nikdo neviděl…že prý 6:0. Ano Gólman podržel, ale zase to nepřeháněj je 6:0…

  • Takové člověk za choreo nestojí, ještě by si myslel, že někoho zajímá 😀

 • Nechápu lidi co tu kritizují a hlavně jakým stylem. Ano výkon nebyl nic moc, ale chce to ty kluky trochu povzbudit. Stále věřím, že se to otočí a to hodně rychle. Viděl bych to takhle – ve středu výhra nad šumperkem o více jak 2 goly, v sobotu masivní výjezd do Přerova, kde vyhrajem a výhra z derby je neskutečně nakopne a potom na Kladno přes 2500 lidi v ochozech a pěknej poctivej vykon za 3 body. A dál ? Pokračovat budu v úterý 13.10.