DISKUZE

Základní informace + pravidla:

• Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
  • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
  • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 253 254 255 256 257
  • měl bych dotaz co mě už delší dobu zajímá, proč nevidím v našem kotli fandy v dresech ? není to myšleno nějak negativně, jen dotaz ze zvědavosti …

PS: letos odvádíte super práci (na stadionech, na webu, ve školách, všude …) doufejme, že to bude lákat lidi na tribuny

a když jsem se tak rozepsal, napadlo mě – co takhle nějaké pozvánky na billboardy a různě po městě ? diskutovali jste to z vedením ?

• Na první otázku neznám odpověď, třeba by se mohli vyjádřit jiní. Na billboardech, pozvánkách atd. pokud vím, tak vedení pracuje nebo je mělo v plánu…

• Chtělo by to v takové atmosféře pokračovat i na dalších zápasech, třeba hned v sobotu proti Třebíči. Jejich fans dělají bus, takže bude v hledišti i soupeř…

• Věřím,že pro lidi kteří nechodí pravidelně to byla nejlepší reklama na hokej a dojdou i na rozlučku s Dubisem :-)

• Ačkoli jsem obvykle nepíšu tak ale před zítřejším zápasem udělám vyjímku… Zítra je opravdu výjimečný zápas kterej tu dlouho nebyl a tak bude nachystána novinka která pomůže k tomu aby zítra fandila celá tribuna či třeba i celý stadion! Ale samozdřejmě nic nebude fandit za nás takže stále platí to že aby fandil celý stadion, musí fandit opravdu každý! Tudíž prosím aby si to vzal každý k srdci a zítra opravdu ukázal co prostějovký fanoušek dokáže! Takže zítra FANDIT? FANDIT a zase FANDIT!!!

• Překlepli se :( teď to tam přepsali a omluvají se :( je prodáno přes 2000 vstupenek

• Nebojte, s tím sluncem to byla první věc, která nás při tvorbě napadla :)

• Daniel Sobotka je na zkoušce v Benátkách

Nový obránce
    dnes Do přípravy se naopak zapojil urostlý obránce Daniel Sobotka z extraligové Sparty Praha, který naposledy hrál zámořskou SPHL za tým Mississipi RiverKings. V létě byl na zkoušce v prvoligovém Prostějově, tu však z vlastní vůle ukončil. Nyní přichází do Benátek nad Jizerou taktéž na zkoušku.

• Souhlas, bez fotek ten článek vypadá hrozně, ale opravdu se k nám nedostala žádná fotka ze sektoru..