DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 2 3 4 5 257
  • Stačí se podívat, co tam mají… Mora a Kometa… díky to mi stačííííí… 😛 😛

 • Škoda, tak Ruďák do Frýdku :) z hokej.cz:
  2. květen 10:55 – Rudovský do Frýdku-Místku
  Obrovskou posilu ulovil Frýdek-Místek! Z Prostějova přichází Jan Rudovský, který byl v uplynulé sezoně se 49 body třetím nejproduktivnějším hráčem WSM Ligy. V závěru sezony pak pomohl Třinci – a zřejmě i to hrálo roli při výběru jeho nového angažmá. Frýdek je totiž třineckou farmou.

  • Tak je to jasné… má roky aby chtěl hrát extraligu, z F-M to má blíž než od nás.
   Uvolní se alespoň slušnej plat pro náhradu.

  • Bylo by super mít tady takového hráče. To jediné mi u našich tuto sezonu chybělo, někdo kdo umí rozdávat rány. Takový hráč, když nastoupí a rozdá nějaký ten hit, tak to nakopne i ty ostatní.

 • Strnad – kapitán Kladna:
  V prvním kole play off nás čekal Prostějov, který byl pořádně těžkou zkouškou…

  Psychicky to byla asi náročnější série než proti Budějovicím. Takhle propracované a dobré přesilovky jsem asi ještě nikdy nebránil. S kluky jsme se občas až třásli, abychom jim nedali přesilovku, protože ji měli opravdu perfektní.

  Loni jsme přes Ústí přešli snadno a pak jsme nestačili na Jihlavu. Připravila nás na semifinále právě čtvrtfinálová série proti Prostějovu?

  Určitě nás to zocelilo, protože jsme si tam prožili hodně těžké chvíle. Zvlášť když to bylo u nich 2:2 a oba zápasy jsme prohráli v prodloužení nebo na nájezdy. Trochu nás to zlomilo, protože vždycky chybělo málo a mohli jsme to zvrátit na naši stranu. Dokázali jsme se ale vrátit a to nás posílilo. S tím samým jsme pak šli i do série s Budějovicemi.

 • Z diskuze fanklub Poldi Kladno , ten co tam organizuje výjezdy atd. napsal :
  – Prostějov – byl jsem tam prvně a čekal jsem asi fakt větší peklo, dle pověsti která jim předchází, myslim co se týká atmosféry, to co tam bylo nevybočovalo z normálu, maj to asi pěkně zorganizovaný to jo, plachty maj fakt velký, ale jestli si to nechávaj dělat u firmy na zakázku jak jsem se tam doslechl, tak nevim :( ale ta velká věc na první zápas (ostřelovač) to se jim povedlo, to musim uznat, o lidech zpoza sítě a padajících zářivkách už byla řeč, o tom neradno mluvit.
  To: co psali po každém zápase s PV a po skončení série asi netřeba kopírovat. Každý si domyslí. 😉
  PS: Nechcete tu firmu co vám dělá ty plachty prozradit aspon sousedům s motykou a ukázat at to zase nemají vzhůru nohama ? (cwl)

 • Přišlo nám do zpráv na facebooku:

  Zdravím Legendy.

  Chci Vám poděkovat za uplynulou sezonu. Bylo mi ctí hrát pod Vaším bubnem!
  Váš umělecký přístup okolo ledu ať už co se týče skandování, choreí a i třeba jen tleskání lidí okolo na sedačkách.. to byl zážitek.. to byly ty chvíle, kvůli kterým se lidé oblékají do společenského, rezervují si lístky měsíce dopředu a utratí neskutečné jmění, aby potom viděli v divadle to, na co tady v Prostějově chodite Vy každý týden.. na co se řekne Jdu! Pojď taky!
  Je jedno co si bereš..
  Pojď s námi a pojď se bavit, fandit podpořit a dostat to ze sebe.
  Život se má žít na plný koule a já jsem naprosto přesvědčený, že Vy jste VZOR.
  Buďte sví, buďte takoví a vždy věřte do poslední minuty s klukama na ledě.

  Moc jsem si užil cestu s Vámi vlakem z Litoměřic, když jsme se potkali ve společné části cesty.
  Užil jsem si každé vaše skandování mého jména, jsem za to ohromně vděčný. Mluvím vážně pravdu když řeknu, že každou moji třetí noc, když jsem chtěl jít spát najednou mě napadla myšlenka, jak s Vámi příště oslavit vyhraný zápas.. jak si to s vámi co nejvíce užít a dělat Vám radost, pro Vás se to hraje. Moc příležitostí jsem tuhle sezonu neměl a moje výkony nebyly vždycky takové, jaké by si všichni představovali a ani já jsem nebyl vždy spokojený. Ale to je hokej a po téhle sezóně odcházím s obrovskými zkušenostmi díky skvělé partě v kabině a úžasné podpoře z hlediště.
  Vážím si, že jste si řekli o rybičku po posledním zápasu sezóny. Jsem Vám nesmírně vděčný.. 💕

  Dominik Groh.