DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 2 3 4 5 255
  • Když si porovnám náš výjezd s Přerovem a Havířovem, tak velká paráda. Přes 80 fandících, stojících u sebe, na obou zápasech, dvě výjezdová chorea a opravdu dobrý support po většinu obou zápasů. Zatímco Meosiktas v necelé padesátce fans v Praze roztahaní po celém obrovském sektoru a havířovští králové ligy v neskutečných 11 kusech na Motoru, to je ostuda jak hrom…

  • Myslím, že nejeden Havířovák teď lituje, že se před léty sami pasovali na krále ligy. Upletli si na sebe bič, který je teď pořádně promrskává. Jinak naše počty a fandění super :) Snad to teď potvrdíme doma :)

  • Myslím, že oba tebou jmenované tábory jsme venku spláchli. A pokud se doma vše podaří, spláchneme je i v domácích zápasech. Otázka zní, jestli bychom se měli srovnávat s Přerovem či Havířovem nebo myslet výš. Přerovu celou sezonu jezdí banda duchen v čele s pěstební dělnicí (na druhou stranu respekt za to, že jezdí), ti už snad žádné ultras ani nemají. Také ty derby stojí za vyliž prdel. No a Az fans, to raději bez komentáře. Bez Baníku jsou už totální nuly.
   První zápas v sektoru šílenství. Děkuju za to. Možná dobře, že nás nebylo 200 a v tom 100 čumilů, ale vyjel každý, kdo chtěl fandit a bavit se.

  • Mělo to skvělou úroveň, první den totální šílenství, druhé den byla cítit obrovská snaha, a většina lidí se mačkala i přes již probíhající vyčerpání 😀 Ještě kdyby se tak podařilo zfanatizovat „full house“ teď o víkendu.

   Chorea úžasná, chlapci, krásná práce :)

  • Bych se ohromě divil kdyby přišlo víc než na Vsetín, 3500 by asi byl malej zázrak.

 • PLAY-OFF ZAČÍNÁ!!!
  1) Trička, šály a další suvenýry kupujte zítra od 11 hodin v restauraci U Hudečků nebo poté přímo v sektoru na Kladně! Fotky a ceny naleznete v sekci Fanshop. Co se neprodá, tak půjde do fanshopu o víkendu na domácích zápasech.
  2) Na sraz si nachystejte celkem 1020 Kč (bus 550 Kč, ubytování 250 Kč, 2 vstupenky 220 Kč).
  VŠICHNI DO KLADNA!!!

 • DODATEČNÉ INFO O VÝJEZDU!
  1) Všichni v černém!!!
  2) Od 11 hodin budeme prodávat v restauraci U Hudečků nová černá trička a také šály. Oboje za 250 Kč/ks. Na stejném místě budeme také vybírat platby za výjezd! Přijďte prosím nejpozději do 12 hodin.
  3) Na pokladně ZS si můžete ve stejnou dobu koupit v předprodeji vstupenky na domácí dvojzápas, tak na nic nečekejte a berte!
  http://www.lhkjestrabi.cz/clanek.asp?id=SPECIALNI-PREDPRODEJ-PRO-UCASTNIKY-VYJEZDU-DO-KLADNA-3867
  VŠICHNI DO KLADNA!!!

 • INFORMACE O VSTUPENKÁCH NA KLADNĚ!!!
  1) Autobusoví fanoušci vstupenky řešit nemusí, pro všechny jsou zajištěny na oba zápasy!
  2) Fanoušci, kteří se chystají do Kladna autem, si musí lístek sami koupit buď v online prodeji nebo přímo na pokladně v Kladně. Doporučujeme však první variantu.
  http://www.rytirikladno.cz/cz/vstupenky-on-line
  3) Vstupenky kupujte do sektoru 06, v případě vyprodání pak do vedlejších sektorů, ze kterých můžete bez problému přejít k ostatním Prostějovanům.
  4) Do Kladna všichni v černém!!!

  • Drahé , raději jet za 500 kč s fans kde mám v ceně i vstupenku , zábavu + nějaké ty minerálky co kolují .

 • NOVINKY VE FANSHOPU
  Od zápasu s Karlovými Vary pro Vás máme nachystáno několik novinek v našem fanshopu. Můžete se těšit na trička, polštáře, hrnky, puky a zapalovače. Na play-off se pak sortiment ještě doplní o šály.
  Probíhající sezóna je pro nás finančně velmi náročná, proto si prosím přijďte koupit nějaký suvenýr. Moc nám tím pomůžete!
  P.S. Play-off bude na tribunách stát za to!!!