64

Tipovačka

06/01/2017 v 20:48 od

Tipovačka: Prostějov – Slavia Praha, 39.kolo

V prvním kole lednové tipovačky obdrželo body jen několik málo tipérů, kteří vsázeli na remízu po základní hrací době.  K nim se přidalo ještě několik šťastlivců, kteří tipovali, že první branka zápasu padne v 5. minutě zápasu.

V dnešním kole tipovačky budeme tipovat přesný výsledek zápasu Prostějova. Jako bonusový tip dnes tipujte, který prostějovský hráč si připíše nejvíce kanadských bodů. Chcete-li například tipovat výhru Prostějova 3:2 po prodloužení, a myslíte si, že nejvíce kanadských bodů si připíše Lukáš Luňák, pak bude Váš tip vypadat takto: 3:2 po prodloužení, Luňák.

Tipovat můžete jako tradičně do začátku zápasu.

Přejeme hodně štěstí.

Průběžné celkové pořadí

(pokud si někdo nárokuje body, které mu nebyly připsány, nechť se ozve do zpráv na facebooku, na mailu, nebo ve svém tipu v příštím kole tipovačky.