0

Reporty

19/02/2018 v 14:06 od

nahled

Prostějov – Třebíč 4:1, 14. února 2018

Další ligový mač, tentokrát proti Třebíči, nás čekal ve středu 14. února na Den svatého Valentýna. A jak lépe ho oslavit, než na stadionu? Stejnou myšlenku jako já projevilo v tento termín dalších 1460 fanoušků, což je vzhledem k důležitosti utkání opět bída. Venku je zima, na stadionu taky. Nechápu, jak se někdo může ještě dobrovolně usadit na 40 let starou sedačku, na níž máte pocit, že jste se ocitli někde na severním pólu. Dojděte raději do kotle, tam vám zima být nemůže!_MG_5266Už od začátku je celkem jasné, že to dnes z hlediska atmosféry znovu nebude žádná hitparáda. V kotli se schází tak nějak klasická šedesátka fans, která už stejně jako zbytek veřejnosti skrytě očekává play-off. Pro fanatiky je to jako čekání na spásu. Na zaplněný kotel, na zaplněné tribuny a na napínavé duely ve fantastické atmosféře.

Hokejisté bojují o první čtyřku a Třebíč poměrně jasně přehrávají. Střelecky to však první dvě třetiny moc nejde, a tak vedeme pouze o gól. V závěrečné části ale dvěma zásahy pečetíme konečný výsledek 4:1 a připisujeme důležité tři body do tabulky._MG_5397Z Třebíče k nám na tento špíl nezavítal nikdo, což už asi nikoho nijak zvlášť nepřekvapuje.

Od zápasu s Karlovými Vary se můžete těšit na několik nových suvenýrů v našem fanshopu. Do prodeje půjdou polštáře, hrnky a zapalovače. Na play-off pak budou připravena ještě trička a šály. Ve vyřazovacích bojích nás čekají na tribunách velké věci, jež ale samozřejmě něco stojí, proto pokud nás chcete finančně podpořit a zároveň dopřát radost sobě či někomu blízkému, tak přijďte nakoupit do fanshopu Fans of Prostějov. Děkujeme!

Sepsal: Pirlo

Napsat komentář