0

Reporty

31/12/2017 v 12:25 od

nahled

Prostějov – Kadaň 2:1 po sn., 22. prosince 2017

Musím říct, že na tento zápas se docela těším. Sice má přijet neatraktivní Kadaň bez fanoušků, ale zato ve skvělém předvánočním termínu. Jaké je však mé zklamání, když vidím jen velmi pomalu se zaplňující ochozy našeho příšerného stadionu. Vzhledem k chystanému úvodnímu choreu trnu v obavách, jak bude na prázdné tribuně vypadat. Nakonec se ale nad hlavami fanoušků z východní tribuny objevuje povedené optické představení, až jsem z toho mile překvapen.choreo_MG_2514

V kotli se objevuje tak nějak standardní počet fanatiků. Není to sice žádná sláva, ale ani propadák. Co však propadákem je, to je celková návštěva na tomto utkání, která se zastavuje na čísle 1455. Velká ostuda. Na ledě máme 5 výher v řadě a v pátek 22. prosince přijde tak málo fanoušků? Hanba!

Kdo by si pomyslel, že na hřišti to bude dnes jasná záležitost pro rozjeté Hanáky, ten je již od prvních minut vyveden z omylu. Suverénně poslední hosté, kterým v lize vlastně o nic nejde, hrají skvěle takticky a drží domácí ofenzívu na uzdě.

My mezitím ve fanshopu doprodáváme poslední šály a kulichy, po nichž se dle očekávání pouze zaprášilo. Ne každý si to možná uvědomuje, ale především právě prodej suvenýrů a zisky z něj nám umožňují dělat na tribunách to, v čem máme na fanouškovské scéně jistou kvalitu. Takže se sluší všem “zákazníkům” našeho stánku poděkovat za podporu.setOd druhé třetiny sundáváme vlajky, jež zakrývají vánoční přání kotle pro všechny osoby, které jakkoliv podporují náš hokej.napis V kotli střídáme světlé okamžiky, kdy se stadionem nesou hlučné chorály, se slabšími okamžiky, kdy není podpora ani zdaleka ideální. Škoda, že jsou lidé u nás v České republice stále tolik ovlivňováni děním na hřišti. Na tom totiž není stav dle prostějovských představ, stále 0:0._MG_2625Ve třetině třetině se dokonce Kadaň ujímá vedení, ale remízu po základní hrací době zachraňuje nejproduktivnější hráč WSM ligy Honza Rudovský. Po nevyužitých přesilkovách na obou stranách se zápas přesouvá do samostatných nájezdů, které se na prostějovském ledě v letošní sezóně ještě nekonaly. To také mate některé fanoušky, kteří již slaví naše vítězství po třetí sérii. Staronově se však od této sezóny jezdí nájezdů pět, ale ani v nich skvělý Kuba Neužil neinkasuje a může si užít děkovačku s domácími tribunami.

Sepsal: Pirlo

Napsat komentář