1

Nezařazené

11/11/2016 v 17:57 od

nahled1

Důležité informace o vlakové invazi do Prahy!!!

Výjezd listopadu a celého podzimu se rychle blíží a my Vám přinášíme finální informace o vlakových jízdenkách a časovém harmonogramu.

Zápas

K naší obrovské radosti se rozhodlo vedení Slavie posunout začátek utkání již na 15:00 a my tak můžeme vycestovat do Prahy všichni společně vlakem! O tento výjezd je obrovský zájem a dá se očekávat, že budeme atakovat naše výjezdové počty z loňského play-off, kdy nás do Prahy vycestovalo v pondělí přes 300. Teď je na řadě sobota!

Cesta do Prahy

Sraz na nádraží: 10:15!!!

Prostějov – Olomouc 10:35 – 10:51

Olomouc – Praha 11:18 – 13:39

Cesta z Prahy

Praha – Olomouc 19:24 – 21:43

Olomouc – Prostějov 22:30 – 23:00

Místa ve vlaku

Českými dráhami nám bylo sděleno, že posílí jak vlak z Olomouce do Prahy, tak i zpět, minimálně o jeden vagón navíc. To znamená, že pokud se nestane nic neobvyklého, tak by ve vlaku měl být dostatek míst k sezení pro všechny výjezdníky. Speciální vagóny pouze pro fanoušky Prostějova nelze realizovat, protože tato služba vyžaduje platbu předem za celé vagóny, což je v tomto případě nemožné.

Jízdenky

Všem fanouškům doporučujeme zakoupit Skupinovou víkendovou jízdenku, která stojí celkem 679 Kč a mohou na ni cestovat 2 dospělé osoby + 3 děti do 14 let (dítě ve věku 15 let je bráno jako dospělá osoba). Dle našeho průzkumu se jedná o nejvýhodnější variantu jízdenky. Každý fanoušek zaplatí maximálně 340 Kč! Jízdenka platí neomezeně po celé republice do půlnoci daného dne, kdy byla zakoupena. Jízdenky kupujte na nádraží až v den výjezdu!

Příklad užití 1: Jedu na výjezd s kamarádem, oba máme více než 14 let, kolik zaplatíme? Každý zaplatíte celkem 340 Kč.

Příklad užití 2: Jsme 2 dospělí a bereme s sebou dvě děti do 14 let (dítě ve věku 15 let je bráno jako dospělá osoba!), kolik zaplatíme? V přepočtu na jednu osobu zaplatíte pouze 170 Kč.

V případě, že plánujete vyjet sami nebo ve skupině o lichém počtu členů, tak žádný strach. Na sraz přijďte raději dříve a někoho do dvojice jistě najdete. Pokud ne, pokud nás pojede lichý počet, tak onomu „nešťastníkovi“ doplatíme polovinu ceny jízdenky, tedy 340 Kč, z choreofondu.

Rozhodně neváhejte a pojeďte. Slibujeme, že tohle bude opravdu velké! VŠICHNI VLAKEM DO PRAHY!

 

Napsat komentář