VÝJEZDY


PLAY-OFF S PŘEROVEM!!!

Termíny

Pondělí 20. února 18:00 – 3. zápas

Úterý 21. února 18:00 – 4. zápas

Vstupenky

1) Chci jet autobusem na oba zápasy

V tomto případě se o vstupenky nemusíte vůbec starat. Společně s lístkem do autobusu vám na srazech prodáme i vstupenku na oba zápasy.

2) Chci jet autobusem na jeden zápas (pondělí nebo úterý)

Pokud chcete jet pouze v pondělí či úterý, tak se nahlašte na výjezd a oznamte, na který zápas chcete místo. Zaplatíte 75 Kč za autobus + 120 Kč za vstupenku, kterou pro vás budeme mít nachystanou na sraze. Pozor, uzávěrka přihlašování do autobusů je v neděli ve 20 hodin! V případě příchodu bez nahlášení či pozdního nahlášení vám nezaručujeme, že se pro vás najde volná vstupenka.

3) Chci jet autem

Pokud se chystáte do Přerova po vlastní ose a nemáte zakoupenou vstupenku z přerovského předprodeje, budete potřebovat vstupenku od nás. Jinak se na stadion v pondělí již nedostanete.

Jak koupit vstupenku na pondělí?

A) V neděli od 16 do 19 hodin v restauraci U Hudečků, která se nachází hned vedle zimního stadionu. Zástupci z řad fanoušků budou sedět u jednoho ze stolů. Pokud možno, snažte se mít nachystanou přesnou částku. Počet vstupenek na osobu není nijak omezen.

B) Na sraze autobusových fanoušků v pondělí od 15:45 do 16:15, taktéž v restauraci U Hudečků.

C) Přímo před vchodem do sektoru hostů, nejpozději v 17:50.

Upozorňujeme, že máme pouze omezený počet vstupenek, a proto důrazně doporučujeme přijít na předprodej v neděli nebo v pondělí do restaurace U Hudečků.

Jak koupit vstupenku na úterý?

Pokud cestujete v úterý autem, tak si koupíte vstupenku klasicky v sektoru hostů v Přerově.

Cena výjezdu

Cena za autobus na oba zápasy činí celkem 150 Kč (75 Kč za výjezd)! Cena platí výjimečně pro všechny, i pro mládež do 15 let. Je nutné zaplatit oba výjezdy v den prvního výjezdu, tedy v pondělí. V případě, že by se druhý výjezd nekonal (konečný stav série 3:0 pro Prostějov či Přerov), bude všem výjezdníkům vrácena částka 50 Kč. Tato situace však není příliš pravděpodobná a dá se předpokládat, že pojedeme na oba zápasy do Přerova.

Sraz

V pondělí je stanoven sraz na 16:00, odjezd od stadionu v 16:30. V úterý sraz v 16:15, odjezd od stadionu opět 16:30. Platby proběhnou v restauraci U Hudečků! Připravení budeme již od 15:30, kdo bude tedy chtít, může přijít již před 16. hodinou.

Přihlášky

Hlaste se tradičně ve zprávách na facebookové stránce Fans of Prostějov, nebo ve fanshopu FOP1913 na domácích zápasech (pouze do konce 1. přestávky), nebo na tel. čísle 792 218 272. Znovu upozorňujeme, na nic nečekejte, lístků je opravdu málo!

IMG_1644

Napsat komentář


+ 8 = šestnáct